Bosch EXPERT EXBA18V-80 Li-ion akkumulátor, 18 V, 8.0 Ah
COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
  • Nagy teljesítményű tabless cellatechnológia: kisebb belső ellenállás az akár 2400 W-os maximális teljesítményért.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Súly: 1,035 kg
Akkukapacitás: 8.0 Ah
Akkumulátor méretei (szélesség x hosszúság x magasság): 80 x 121 x 73 mm
Az EXBA18V-80 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 120%-kal több üzemidőt biztosít megszakítás nélkül, még nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén is (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva; belső laboratóriumi tesztek; lágyacél csiszolása Professional GWS 18V-15 S + legyezőtárcsával, 30 s-os intervallumok 5 s-os szünetekkel). Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, ami akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). A hagyományos akkumulátorok multi-tab cellákkal készülnek, amelyek csak két tab-et használnak áramútként. Ez egy gyenge pont, amely növeli az akkumulátor ellenállását. A „tabless” cellatechnológia megoldást nyújt a problémára. Ez az akkumulátor két áramút helyett számtalan párhuzamos áramúttal rendelkezik. Az eredmény: kisebb ellenállás, alacsonyabb hő, extrém üzemidő és maximális teljesítmény. A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia kiváló hőkezelésének, valamint a tabless cellatechnológiának köszönhetően az EXBA18V-80 hosszú élettartamú, ezért ideális a robusztusságra és teljesítményre építő szakemberek számára.
Az EXBA18V-80 az EXAL18V2-320 és EXAL18V-160 készülékkel együtt használva -10 °C és +55 °C közötti töltési hőmérséklet-tartományt biztosít. 5 LED-es töltöttségi állapotkijelzővel rendelkezik, amely mutatja a maradék kapacitást és a hibakockázat észlelését. Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerével is.